с. Мар'є-Дмитрівка. Мар'є-Дмитрівський ДНЗ Дзвіночок

Наш дитячий садок

Герб

У дошкільному навчальному закладі одна різновікова група, яка налічує  25 дітей.

У  ДНЗ працює 5 чоловік: завідуюча, вихователь, помічник вихователя, кухар, муз.керівник. Колектив дружний. При необхідності допомагаємо один одному.

Ми знаємо, що всі діти талановиті від народження, потрібно лише виявити закладені природою здібності . Із великою відповідальністю підходить наш педагогічний колектив до кожної дитини. Наша  мета - виявити закладений у кожній дитині творчий потенціал.

У дошкільному закладі однією з головних складових навчально виховного процесу є робота з батьками. Батьки наших вихованців беруть активну участь в житті ДНЗ. Для них завжди відчинені двері дошкільного закладу. При необхідності педагогами закладу може бути надана кваліфікована консультація.